HÉT KENNIS- EN INSPIRATIEPLATFORM VOOR ALLE PROFESSIONALS UIT DE SCHOONHEIDS-, KAPPERS-, NAGEL- EN MASSAGEBRANCHE.

Contact

Het Beauty-pro team

Het Beauty-pro team bestaat uit vakredacteuren en een salesmanager die al jaren in de verschillende branches actief zijn. De vakredacteuren weten als geen ander wat er speelt in de branches en weten dit perfect te vertalen voor zowel beginnende en gevorderde professionals. Door hun eigen ervaring, netwerk en samenwerkingen met experts en leveranciers vullen zij de website en vakmagazines op professionele wijze met diepgaande vakinformatie, nieuws en productnieuws, maar ook met inspirerende rubrieken, interviews en leuke nice-to-know artikelen.

Hoofd redactie beauty-pro.nl

Moniek Robbe
T. +31 (0)6 528 563 23
E. moniek@businesscontentmedia.nl

Tips voor de redactie:
info@beauty-pro.nl

Even voorstellen

Hoofd redactie De Beauty Professional
Hoofd redactie a.i. ProfNail Magazine
Moniek Robbe

Moniek Robbe
T. +31 (0)652856323
E. moniek@businesscontentmedia.nl

Hoofd redactie StyleVision Magazine
Marita Smit

Marita Smit
T. +31 (0)620001083
E. info@maritasmit.nl

Marian Kaak

Marian Kaak
T. +31 (0)615094224
E. m.kaak@planet.nl

Redeactieteam Massage Magazine
Lizet van Triet

Lizet van Triet
T. +31 (0)626022772
E. lizetvantriet@dutch.nl

Gonnie van de Lang

Gonnie van de Lang
T. +31 (0)645171258
E. gonnie@vandelang.nl

Saskia Petit

Saskia Petit
T. +31 (0)642110920
E. saskia@petitmedia.nl

Salesdirector website en magazines
Danijela Pantelic

 

Danijela Pantelic
T. +31 (0)628422526
E. danijela@businesscontentmedia.nl

Website moderator
Linda van den Brink

 

Linda van den Brink
T. +31 (0)70-2211944
E. linda@businesscontentmedia.nl


Business Content Media BV

Binckhorstlaan 36 – Unit C1-19
2516 BE ‘s-Gravenhage
E. info@businesscontentmedia.nl
T. +31 (0)70 22 11 944

Uitgever:
Richard van der Hak, Milan Potuznik

Abonnementen:
Linda van den Brink
T. +31 (0)70 2211944
E. abonnementen@businesscontentmedia.nl