De uit Duitsland afkomstige Holger Hoffmann en René la Fontaine, oprichters van het bedrijf Goldeneye, vertellen met een enorme dosis aan kennis en ervaring, over de innovaties en technieken van bdr en Goldeneye tijdens het tweedaagse jubileumevent van Cosinta. In het Cosinta Beauty Inspiration Center vond op 10 en 11 oktober jl. dit zeer informatief event plaats, waarin je je als huidspecialist op de eerste dag kon onderdompelen in de wereld van permanente make-up en op de tweede dag je kennis kon uitbreiden met de nieuwste inzichten van huidverbetering met bdr-Biotechnological Dermaceutical Reconstruction.
Tekst en foto credits: Esther Bode-Scholte
Op dag één druppelen in de ochtend de beautyspecialisten binnen in het ruime, mooi versierde Beauty Inspiration Center van Cosinta. In een ontspannen sfeer praten de collega-specialisten bij totdat Holger om tien uur start met zijn presentatie over permanente make-up, waarin hij de beautyprofessionals kennis bijbrengt over de diverse technieken van Goldeneye. Ook laat hij, aan de hand van foto’s, de veranderingen in trends gedurende de jaren zien. Het accent van de permanente make-up binnen Goldeneye ligt op natuurlijk ogende resultaten. Op een groot vel papier tekent de artistieke Holger erop los, van de ‘sportief ogende’ wenkbrauw tot een wenkbrauw die toebehoort aan een rijpere huid, zodat de beautyprofessionals begrijpen hoe ze de verschillende technieken kunnen integreren in hun eigen schoonheidssalon, afgestemd op het type klant. Voor een natuurlijk effect is het volgens Holger erg belangrijk om een wenkbrauw te creëren die ‘op maat’ is gemaakt. Na een korte koffiepauze en nog wat theorie, demonstreert hij op een model de permanente make-up van Goldeneye. Met veel belangstelling zien de huidprofessionals de vakkundige Holger een prachtige wenkbrauw tekenen op het model. Een leerzame les voor de schoonheidsspecialisten. Het model is zichtbaar blij met het uiteindelijke resultaat van deze PMU-behandeling.
Op dag twee staat het merk bdr in de spotlight. De dag begint met de lancering van twee nieuwe ampullen. Holger vertelt enthousiast over de hoge concentraties actieve ingrediënten die de nieuwe ampullen bevatten. Ook staat de CEO uitgebreid stil bij de verschillende fruitzuurpeelingen van bdr en hoe je deze kunt combineren om een nog effectievere behandeling aan te kunnen bieden. Ze noemen zich niet voor niets ‘Leader in Fruitacids’. Na de uitgebreide lunch komt de nieuwe strategie aan bod: ‘First aid, first choice’. Voor de vijf meest voorkomende huidproblematieken is er een box voor thuisgebruik: Rejuvenation (verstevigen), Neuro Rescue (rosacea), Youth Essentials (het blijvend mooi houden van de huid), Purification (acne), Brightening (hyperpigmentatie). Op deze manier kan de klant thuis gericht het huidprobleem verbeteren. In combinatie met een passende salonbehandeling volgen klanten een exclusief protocol, waarmee ze hun huidprobleem effectief aanpakken. Na al deze informatie is het tijd voor een demonstratie met de combinatie van diverse fruitzuren. Ook zet Holger de nieuwe ampullen in tijdens de microneedling, met als eindresultaat een zichtbaar frisse en jeugdigere huid. Het model is al blij met het resultaat na één behandeling. Na afloop krijgen de specialisten een leuke goodiebag met de nieuwe ampullen mee naar huis om zelf uit te proberen. Met een bubbeltje sluiten alle genodigden en het personeel van Cosinta het zeer geslaagde tweedaagse event af.
Wat vind jij?