HÉT KENNIS- EN INSPIRATIEPLATFORM VOOR ALLE PROFESSIONALS UIT DE SCHOONHEIDS- EN MASSAGEBRANCHE.

Het ANBOS IMP Ledenevent

Posted on

2 oktober 2023 Het ANBOS IMP Ledenevent, werd dit jaar gehouden in het prachtige Lake House te Bergschenhoek. Het evenement werd geopend door de manager verenigingszaken, Mayke Blokland, die de leden verwelkomde en enthousiast de toekomstplannen van ANBOS bekendmaakte.

ANBOS is volop in beweging, focust zich in de komende jaren op de ledengroei, is op zoek naar een denktank van 10 creatieve geesten om te helpen bij onderzoek, ontwikkeling en dialoog bij de vereniging. Verder hoopt men geschikte kandidaten te vinden voor enkele belangrijke posities in het bestuur. Een centrale uitdaging is het herdefiniëren van de nieuwe koers voor de vereniging. Hiervoor werd een uitvoerig onderzoek gedaan en feedback verzameld van de leden.

Het ANBOS-ledenportaal werd met een indrukwekkende score van 7,8 zeer positief beoordeeld. Vervolgens werd de try-out van de nieuwe consumentencampagne vertoond. Deze campagne is komend jaar online en op sociale media te bewonderen.

Perine Heerooms deelde daarna met de zaal waardevolle inzichten aangaande het leiderschap en besprak wat de DISC profielen voor jouw salon kunnen betekenen.

Tenslotte gaf Eline de Wit van The Legal Department, enkele praktische tips over rechten en plichten van langdurig zieke medewerkers en Monique Ballering-van der Laan van Recht door Zee Casemanagement sprak over het benutten van medewerkerspotentieel. Helaas moest haar presentatie door tijdgebrek worden ingekort (meer info: https://www.horizonflevoland.nl/ondernemers/monique-ballering-van-der-laan-van-recht-door-zee-casemanagement)

Na een overvol ochtendprogramma genoten de aanwezigen van een heerlijke lunch in het zonovergoten Lake House, wat de perfecte afsluiting vormde van deze inspirerende dag vol kennis en netwerken.

Abonneer en mis niets

Meld je aan met je e-mailadres en ontvang nieuws en updates.

Wat vind jij?

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Nog geen reacties.


Vele soorten Ombre Brows… de techniek in de vingers

Vele soorten Ombre Brows… de techniek in de vingers

Posted on

Ombre Brows, Powder Brows, Pixel Brows, Soft Brows , Dark Brows… Allemaal ...

Massage & Complementair Vakbeurs (MCV)

Massage & Complementair Vakbeurs (MCV)

Posted on

Eigenaar van Sooner Events, Anouk Schwieters, ziet uit naar deze 11 editie ...

Onder de loep: ‘Holistische massage’

Onder de loep: ‘Holistische massage’

Posted on

Het zal je vast niet ontgaan zijn: holistische massage is booming. Kwam ...

Leren van vakgenoten: Lonneke van Herk van De Schoonheidssalon van Lonneke

Leren van vakgenoten: Lonneke van Herk van De Schoonheidssalon van Lonneke

Posted on

Deze week in ‘Leren van Vakgenoten’ het verhaal van Lonneke van Herk. ...

Ik wil me graag aanmelden voor de E-mail nieuwsbrief

MIJN INTERESSE

  
 

   

Vorige
Classic Lipstick – Clean Beauty Clean & High Performance
Het ANBOS IMP Ledenevent