HÉT KENNIS- EN INSPIRATIEPLATFORM VOOR ALLE PROFESSIONALS UIT DE SCHOONHEIDS- EN MASSAGEBRANCHE.

Show your best results! Het resultaat van Marieke van Egten

Deze week hebben wij het resultaat van Marieke van Egten. “Ik ben Huidtherapeut en eigenaar van Dermacos in Hoorn. Ik ben gespecialiseerd in het verbeteren van de huid door middel van IPL en DAS-Plasma light. Mijn passie is huid en ik wil iedere cliënt naar volle tevredenheid behandelen.”

“De hulpvraag van mijn cliënt was, haar door zonbeschadigde huid te verbeteren. Ik heb gekozen voor IPL (intense pulsed light) en gebruik gemaakt van twee instellingen. Een voor de pigmentvlekjes en een voor de rode vlekjes. Dit is het resultaat dat wij hebben bereikt na twee behadelingen. Om het resultaat te behouden gebruikt onze cliënt dagelijks een SPF 50+ met een mooi transparant tintje. De cliënt is super blij en tevreden met het resultaat.”

WIL JIJ OOK JOUW RESULTATEN DELEN? HEB JE IETS GEDAAN WAAR JIJ, MAAR OOK JOUW KLANT HEEL ERG BLIJ MEE IS? LAAT HET ONS WETEN VIA INFO@BEAUTY-PRO.NL

Abonneer en mis niets

Meld je aan met je e-mailadres en ontvang nieuws en updates.

Wat vind jij?

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Nog geen reacties.

Vorige
4x praktische tips om de groente en fruit inname te verhogen
Show your best results! Het resultaat van Marieke van Egten

Ik wil me graag aanmelden voor de E-mail nieuwsbrief

Van welke magazines wil je nieuws ontvangen?

  
 

Ik heb de voorwaarden gelezen en ga ermee akkoord