HÉT KENNIS- EN INSPIRATIEPLATFORM VOOR ALLE PROFESSIONALS UIT DE SCHOONHEIDS- EN MASSAGEBRANCHE.

De Beauty Professional editie 08 is uit: de kracht van aanraking

De nieuwe editie van De Beauty Professional is verschenen. In editie 08 staat één element centraal dat in de beautybranche nooit aan waarde inboet: de massage. Van wetenschappelijk onderbouwde technieken tot de vraag waarom de hand van de schoonheidsspecialist nog altijd niet te vervangen is door apparatuur, deze editie zit boordevol inspiratie voor iedereen die werkt in de schoonheidsbranche.

Coverstory: De kracht van aanraking

Apparaten, led, microneedling en peelings hebben inmiddels een vaste plek in de moderne schoonheidssalon. Toch betekent meer technologie niet dat de handen van de schoonheidsspecialist minder belangrijk worden, integendeel. In De kracht van aanraking vertellen massagedocenten en schoonheidsspecialisten waarom klanten niet alleen zichtbaar resultaat zoeken, maar ook rust, aandacht en een moment voor zichzelf, en waarom techniek zonder intuïtie nooit hetzelfde effect heeft.

Verder in deze editie

  • Gezond én duurzaam eten: wat zegt de wetenschap over de relatie tussen voeding en een gezonde huid.
  • Stemmassage, een technologie die je nog niet vaak in de salon tegenkomt.
  • Home of Beauty: waarom sommige rimpelbehandelingen nauwelijks resultaat geven.
  • Gezichtsmassage van de man, over een groeiende doelgroep in de salon.
  • Anna Maria Jansen over de soft skill die alles verandert.
  • Tom Sebastian over massage als onderscheidende kracht van de beautyprofessional.
  • Beauty Side Kicks over de onzichtbare handrem die jouw bedrijf klein houdt.

Massagekatern

Deze editie staat ook het massagekatern in het teken van aanraking en ontspanning, met onder meer de Emmett-techniek en stress, Dansage, werkstress en Project IK, mentale én fysieke klachten door stress op het werk, en Harmen Rijpkema over babymassage.

Daarnaast weer volop columns van onder anderen Diedejan ter Horst, Yvonne van de Stigt, Alexandra Asberg, Suzanne Falasco-Stekelenburg en BTP, en het laatste productnieuws uit de branche.


📬Ontvang je De Beauty Professional nog niet? Met een abonnement blijf je op de hoogte van vakinhoudelijke ontwikkelingen en onderwerpen die je direct kunt toepassen in je praktijk. Wil je geen editie missen? Sluit dan nu abonnement af.

PS: Wist je dat je De Beauty Professional als abonnee gratis kan lezen in de beauty-pro app? Registreer je in de app en lees De Beauty Professional op je telefoon of tablet waar je wilt.

Nieuwsgierig? 👀
Bekijk hieronder een sneak preview van de nieuwste editie.

Vorige
Department of Cosmetics en Cosmalis slaan de handen ineen in België
De Beauty Professional editie 08 is uit: de kracht van aanraking

Ik wil me graag aanmelden voor de E-mail nieuwsbrief

Van welke magazines wil je nieuws ontvangen?

  
 

Ik heb de voorwaarden gelezen en ga ermee akkoord