De voorbereidingen zijn in volle gang voor de volgende editie van Estetika, dé vakbeurs voor de professionele schoonheidsbranche in België. Van 20 tot en met 22 september 2025 openen Paleizen 3 & 4 van Brussels Expo opnieuw hun deuren voor duizenden beautyprofessionals.
Meer dan 100 exposanten: de eerste namen zijn bekend
Met inmiddels al meer dan 100 bevestigde exposanten belooft de najaarseditie opnieuw een inspirerende ervaring te worden. De eerste namen op de deelnemerslijst zijn inmiddels bekendgemaakt. Wie nieuwsgierig is naar welke merken en leveranciers aanwezig zullen zijn, kan alvast een kijkje nemen op de officiële exposantenlijst. Nieuwe producten, trends en technieken staan centraal — een bezoek aan Estetika is de perfecte manier om je najaar professioneel te starten.
Bestel nu je tickets
De online ticketverkoop is gestart. Wie zeker wil zijn van toegang, doet er goed aan niet te lang te wachten. Tickets zijn eenvoudig te bestellen via de website van Estetika.
De organisatie wenst iedereen een heerlijke zomer toe en kijkt ernaar uit om het nieuwe beautynajaar samen in te luiden. Volg Estetika op Instagram voor updates, sneak previews en een flinke dosis inspiratie.
Wat vind jij?